کالايار :: Kalayar Customs Brokers :: About Usمدیران موفق همواره مشاوران لایق و دلسوز را در اختیار دارند ، شما هم می‌توانید موفق‌تر از دیگران باشید و عمل کنید .


 


درباره ما:


شرکت کالایار یکی از فعالترین و خوشنام‌ترین شرکتهای خدماتی در زمینه ترخیص کالا از گمرکات کشور می‌باشد که توانسته است طی سالها فعالیت بی‌وقفه و مستمر خود خدمات ترخیص کالا وامور گمرکی و مشاوره بازرگانی معتبرترین شرکتهای تجاری و صنعتی اعم از دولتی و خصوصی را بعهده گیرد .
کالایار با کادری مجرب و متخصص اینک یکی از شرکتهای معتبر و فعال در زمینه امور گمرکی و ترخیص کالا می‌باشد که توانسته روزانه حجم عظیمی از کالاهای مختلف را ترخیص و تحویل مشتری نماید .
رمز موفقیت این شرکت از بدو تاسیس تاکنون ، سرعت ، دقت و صداقت در کلیه عملیات اجرایی و مشاوره‌ به مدیران بوده که امروزه زبانزد کلیه مشتریان این شرکت می‌باشد .
کادر ورزیده و متخصص این شرکت توانسته است بصورت بازوی قدرتمند مشتریان در انجام عملیات واردات ، صادرات ، حمل و نقل و مشاوره بازرگانی براساس آخرین اطلاعات قوانین و مقررات بازرگانی جاری کشور جایگاه ویژه‌ای در بین همکاران به خود اختصاص دهد و ضریب ریسک را برای مشتریان خود به حداقل برساند .
کارشناسان حقوقی کالایار همواره در تلاشند تا با اطلاع‌رسانی دقیق به مشتری اطمینان آنان را جلب نموده و در طول شبانه‌روز برای هرگونه خدمات و مشاوره‌ای در دسترس مشتریان باشند .